W jaki sposób powiększyć szansę na przyznanie kredytu gotówkowego

27 kwietnia 2012

Banki chętnie przyznają pożyczki swoim klientom, gdyż jest to ich bardzo ważne źródło dochodu. Niestety ta chęć przyznawania kredytów dotyczy tylko małych sum, które zdecydowana większość Kowalskich zdoła bez większego problemu spłacić. Niestety przeszkody pojawiają się jeśli rozmyślamy o wzięciu większej pożyczki, na przykład na zakup mieszkania.

Czytaj dalej »

W jakim banku złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową?

25 kwietnia 2012

Przeróżne instytucje finansowe udzielają pożyczki na innych zasadach. Zazwyczaj poszukujemy banku, który oferuje najtańszy kredyt. Jednak nie za każdym razem możemy kierować się takim kryterium. Czasami o wiele ważniejszą rzeczą od kosztu kredytu jest sama szansa jego otrzymania lub okres jaki będziemy czekać na pieniądze. W takim przypadku należy przemyśleć w którym banku złożyć wniosek o kredyt gotówkowy.

Czytaj dalej »

Kłopoty z terminową spłatą kredytu

24 kwietnia 2012

Zwykle gdy nasza sytuacja finansowa jest dobra korzystamy z kredytów gotówkowych, żeby móc sobie pozwolić na zakup produktów z wyższej półki. Niestety od czasu do czasu przechodzimy trudniejsze miesiące, w których trudno spłacić nam podpisane kredyty bankowe, a bywa, że jest to wręcz nierealne. Niestety wiele osób w opisanej sytuacji nie wie jak sobie poradzić i przez nieodpowiednie decyzje wpada w długi.

Czytaj dalej »

Najtańszy kredyt konsolidacyjny online

23 kwietnia 2012

Używanie kredytów gotówkowych może bardzo uprościć nam życie. Jednak jeśli korzystamy z kredytów niewłaściwie to może okazać się, że popadniemy w długi, z których nie będziemy w stanie wyjść. W takim przypadku należy przemyśleć możliwość zaciągnięcia kredytu na pokrycie innych kredytów, czyli na pożyczkę konsolidacyjną.

Czytaj dalej »

W którym banku opłaca się uruchomić konto osobiste z możliwością debetu

20 kwietnia 2012

Jeśli ciągle korzystamy z kredytów gotówkowych to należy zastanowić się nad otwarciem konta osobistego z możliwością konkretnego debetu. Nawet jeśli debet będzie niewielki to jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Dzięki kontowi z debetem możemy posiadać dostęp do dodatkowej gotówki w dowolnym czasie bez potrzeby składania żadnych wniosków, czy nawet oczekiwania na decyzję banku o przyznaniu nam pożyczki.

Czytaj dalej »

Poszukujemy pożyczki poprzez internet

19 kwietnia 2012

Gdy szukamy kredytu na atrakcyjnych zasadach to warto sprawdzić oferty pożyczek na witrynach www. Zwykle skorzystanie z kredytu online jest związane z niemałymi zniżkami, dzięki czemu całkowity koszt takiego kredytu jest niższy w porównaniu do umów zawieranych w tradycyjnych placówkach banku.

Czytaj dalej »

Kredytówka – w jaki sposób mądrze robić nią zakupy

18 kwietnia 2012

Kredytówka przestała być ofertą skierowaną wyłącznie najbogatszym klientom banku. W dzisiejszych czasach kartę kredytową może otrzymać teoretycznie każdy, a jedyne co należy zrobić to otworzyć konto osobiste w danym banku. Zazwyczaj karty kredytowe posiadają od kilku do kilkunastu tysięcy złotych limitu.

Czytaj dalej »

Kredyt na kupno używanego samochodu

17 kwietnia 2012

Jeśli interesuje nas oferta pożyczki na nabycie samochodu prosto z fabryki to możemy liczyć na pomoc wszystkich banków bez wyjątku. Jednak schodki zaczynają się jeśli musimy zaciągnąć kredyt na kupno samochodu używanego. W takich sytuacjach instytucje finansowe niechętnie oferują kredyty, a gdy to robią to na mało atrakcyjnych warunkach.

Czytaj dalej »

Najlepszy kredyt gotówkowy przez internet

16 kwietnia 2012

Jeszcze kilka lat temu w celu złożenia wniosku o pożyczkę musieliśmy udać się do placówki banku oraz liczyć na wyrozumiałość pracownika banku. Co najgorsze konieczne było przygotowanie ogromnej sterty dokumentów potwierdzających wysokość naszych dochodów i brak jakichkolwiek zobowiązań. Na szczęście duża konkurencja na rynku kredytowym sprawiła, że instytucje finansowe są dużo bardziej przyjazne dla swoich klientów.

Czytaj dalej »

Na jaką pożyczkę warto się zdecydować?

23 marca 2012

Kredyty bankowe dają nasz możliwość przetrwania najcięższych momentów życia lub nabycie produktów, które byłyby poza naszym zasięgiem jeśli chcielibyśmy za nie zapłacić gotówką. Jeśli odpowiednio wykorzystamy możliwości jakie umożliwiają nam kredyty to możemy wiele na nich zyskać.

Niestety korzystanie z pożyczek bankowych nie jest tak proste jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Instytucje finansowe oferują bardzo dużo przeróżnych ofert na kredyty. Wyjątkowo często nie wiemy jak z nich korzystać i wybieramy mało atrakcyjne oferty. Przykładowo gdy musimy kupić nowe auto to mnóstwo osób decyduje się na pożyczki chwilówki co oczywiście jest błędem, ponieważ dużo lepszym kredytem na przedstawiony cel jest kredyt samochodowy.

Czytaj dalej »

This blog has been fine-tuned by 7 WordPress Tweaks