W jakim banku złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową?

Przeróżne instytucje finansowe udzielają pożyczki na innych zasadach. Zazwyczaj poszukujemy banku, który oferuje najtańszy kredyt. Jednak nie za każdym razem możemy kierować się takim kryterium. Czasami o wiele ważniejszą rzeczą od kosztu kredytu jest sama szansa jego otrzymania lub okres jaki będziemy czekać na pieniądze. W takim przypadku należy przemyśleć w którym banku złożyć wniosek o kredyt gotówkowy.

Gdy nienawidzimy załatwiać wielu spraw papierkowych to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z banku, w którym posiadamy konto osobiste, na które przychodzi nasza comiesięczna pensja. Dzięki temu bank posiada wszelkie niezbędne dane do udzielenia nam kredytu i nie będzie wymagał dostarczania sterty dokumentów.

Bank BRE

Staranie się o pożyczkę gotówkową w banku, w którym posiadamy konto bankowe to też rozsądne rozwiązanie dla ludzi, którzy nie potrafią udokumentować swoich zysków (na przykład pracują na czarno). Jeśli w każdym miesiącu na nasze konto osobiste wpływa określona ilość pieniędzy to bank nie będzie się interesował czy gdziekolwiek pracujemy.

Natomiast gdy bank nie będzie skłonny nam udzielić pożyczki gotówkowej to należy zaznajomić się z ofertami założenia kont bankowych z możliwością debetu. Najczęściej banki proponują nowym osobom konto z możliwością debetu bez jakichkolwiek formalności. Dzięki temu możemy liczyć na niewielką, ale błyskawiczną pożyczkę gotówkową bez zaświadczeń.

Komentowanie zabronione.